Rzymskokatolicka
Parafia św. Krzysztofa
w Tychach

Bractwo Szkaplerzne

"Noście zawsze Szkaplerz święty. Ja zawsze go noszę i wiele z tego nabożeństwa doznałem pożytku. Pozostałem mu wierny i stał się on moją siłą!" - św. Jan Paweł II.

 

Bractwo Szkaplerza Świętego powstało w styczniu 2001 r. Pierwszym animatorem był p. Włodzimierz Kołodziej. Obecnie, tę funkcję pełni p. Lidia Kępowicz. Msza św. w intencji członków Bractwa, wszystkich noszących Szkaplerz oraz sympatyków Bractwa Szkaplerznego sprawowana jest raz w miesiącu, zgodnie z harmonogramem, umieszczonym w gablotce. Uczestniczymy w corocznym Ogólnopolskim Spotkaniu Rodziny Szkaplerznej w Sanktuarium MB w Czernej. Bractwo ma swój sztandar, a nasza parafia nasza otrzymała relikwie św. Rafała Kalinowskiego w darze od ojca Prowincjała.


Zapraszamy do przyjęcia Szkaplerza, który daje nam ochronę Matki Bożej.

 

Naszym opiekunem jest ks. Wojciech Sztamberek.

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka parafia św. Krzysztofa, siedziba: Tychy, ul. Wyszyńskiego 1.