Rzymskokatolicka
Parafia św. Krzysztofa
w Tychach

Roczek

Roczek czyli świętowanie rocznicy przyjęcia sakramentu Chrztu św. przez dziecko, sprawowany jest w III Niedzielę miesiąca w czasie Mszy św. chrzcielnej o godz. 13.00. Kancelarię Parafialną powiadamiamy o chęci uroczystego świętowania tego wydarzenia.

 

Pod koniec Mszy św. kapłan odmawia specjalną modlitwę wstawienniczą nad dzieckiem (dziećmi), rodzicami i rodzicami chrzestnymi. Należy przynieść świecę chrzcielną dziecka.

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka parafia św. Krzysztofa, siedziba: Tychy, ul. Wyszyńskiego 1.