Rzymskokatolicka
Parafia św. Krzysztofa
w Tychach

Ognisko Muzyczne S.O. Art

OGNISKO

MUZYCZNE

S.O. ART  w TYCHACH

 

 

Ognisko Muzyczne działa jako Stowarzyszenie Ognisk Artystycznych w Tychach od 2006 r.
Od czasu wprowadzenia obostrzeń związanych z pandemią i koniecznością opuszczenia naszej siedziby w budynku Szkoły Muzycznej w Tychach, znaleźliśmy schronienie w salkach tutejszej parafii. To dzięki przychylności i serdeczności tutejszego  proboszcza, mamy możliwość kontynuacji naszych zajęć. 

 

Naszym celem działania  jest szerzenie i upowszechnianie muzyki, a co istotne rozwijanie wrażliwych odbiorców kultury, jak również edukacja w zakresie nauki gry na instrumentach muzycznych takich jak skrzypce, gitara, ukulele, fortepian, keyboard, saksofon, flet perkusja oraz śpiew.

 

Możemy poszczycić się wieloma sukcesami swoich wychowanków w przesłuchaniach regionalnych, ogólnopolskich. Podkreślić należy osiągnięcia klasy śpiewu estradowego, której uczniowie są laureatami wielu prestiżowych konkursów  i festiwali wokalnych  w Polsce, dostają  się do szkół Teatralnych i Filmowych.

 

Zainteresowanych Naszymi osiągnięciami zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, jak również zapraszamy do udziału w naszych zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę doświadczonych muzyków.

 

Szczegóły w gablocie przy świetlicy środowiskowej
oraz pod numerem telefonu

 

502 986 555 – Sekretariat
502 759 449 – Dyrektor Biura


www.ogniskomuzyczne.eu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka parafia św. Krzysztofa, siedziba: Tychy, ul. Wyszyńskiego 1.