Rzymskokatolicka
Parafia św. Krzysztofa
w Tychach

Ogłoszenia

Ogłoszenia - XXV Niedziela Zwykła
19/09

 1. Serdecznie witamy w naszej parafii o. Kazimierza Ździebko, który wygłosi dziś Słowo Boże. Po Mszach św. będzie można nabyć Kalendarze Misyjne Misjonarzy Oblatów na 2022 r. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na misje prowadzona przez zgromadzenie.
 2. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na Wydział Teologiczny UŚ. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 3. Nieszpory niedzielne dziś o godz. 16.30.
 4. Poranny różaniec poprowadzi w tym tygodniu Róża 1.
 5. Wspólnota Natanael zaprasza na modlitwę w poniedziałek po Mszy św. wieczornej do Kaplicy MB Dobrej Drogi.
 6. Bractwo Szkaplerzne oraz wszystkich noszących szkaplerz zapraszamy we wtorek o 17.30 na nabożeństwo maryjne, wieczorną Mszę św. oraz spotkanie formacyjne.
 7. Seniorów zapraszamy na spotkanie w środę po Mszy św. o godz. 8.00 w Klubie 66+.
 8. Przy stopniu komunijnym można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego i gazetkę Prolog. Jest również specjalny dodatek do Gościa poświęcony kard. Stefanowi Wyszyńskiemu w cenie 10 zł. Zachęcamy do lektury.
 9. Urząd Miasta Tychy organizuje dziś w naszej parafii w godzinach od 8.00 do 14.00 punkt szczepień przeciwko COVID-19. W punkcie będą mogły się zaszczepić osoby dorosłe. Należy pamiętać o zabraniu ze sobą dowodu osobistego. Również dzisiaj będą pełnili dyżur tyscy rachmistrzowie, którzy pomogą naszym parafianom w dopełnieniu obowiązku dokonania spisu powszechnego w ramach Narodowego Spisu Powszechnego. Zainteresowane osoby, chcące skorzystać z tej okazji, powinny przygotować numery PESEL wszystkich domowników.
 10. Spotkanie organizacyjne w sprawie Pierwszej Komunii św. w roku 2022 odbędzie się we wtorek 28 września o 19.00 w naszym kościele. Podczas spotkania będą rozdane deklaracje zgłoszeniowe.
 11. Zebranie Rady Parafialnej odbędzie się w środę 29 września po wieczornej Mszy św.  w Klubie 66+.

Ogłoszenia - Uroczystość Matki Bożej Piekarskiej
12/09

 1. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na Wydział Teologiczny UŚ. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 2. Nieszpory Maryjne dziś o godz. 16.30. Na dzisiejsze nieszpory zapraszamy szczególnie Róże Różańcowe, Bractwo Szkaplerzne oraz wszystkich czcicieli Matki Bożej.
 3. Poranny różaniec poprowadzi w tym tygodniu Róża 21.
 4. Informujemy, że od tego tygodnia ulegają zmianom poranne godziny urzędowania kancelarii parafialnej. Kancelaria będzie czynna we wtorki, środy i czwartki w godzinach od 8.30 do 9.00. W poniedziałki i piątki rano kancelaria będzie nieczynna. Natomiast popołudniowe godziny urzędowania pozostają bez zmian (od poniedziałku do piątku od 16.00 do 18.00).
 5. W poniedziałek 13 września zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Rozpoczęcie Różańcem o godz. 17.15, następnie Msza św. w intencji Róż 17 i 18 i procesja z figurą Matki Bożej.
 6. Z uwagi na Nabożeństwo Fatimskie, Wspólnota Natanael zaprasza na modlitwę za tydzień w poniedziałek (20 września) po Mszy św. wieczornej.
 7. Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza na modlitwę poranną – Jutrznię - we wtorek o 7.40.
 8. Seniorów zapraszamy na spotkanie w środę po Mszy św. o godz. 8.00 w Klubie 66+.
 9. Wszystkie grupy parafialne zapraszamy na Mszę św. w środę, 15 września o godz. 18.00. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w Sali św. Maksymiliana.
 10. Spotkanie kandydatów do bierzmowania (uczniów klas pierwszych szkół ponadpodstawowych) w czwartek o 19.00 w kościele.
 11. W III piątek miesiąca zapraszamy o godz. 17.45 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji rodzin rozbitych i przeżywających kryzysy.
 12. Spotkanie grupy młodzieżowej United Young w piątek o 19.00 w Sali św. Maksymiliana.
 13. Pierwsze spotkanie grupy Dzieci Maryi odbędzie się w sobotę o 9.30 w Sali św. Maksymiliana.
 14. Rodzina św. Franciszka zaprasza wszystkich członków i sympatyków św. Franciszka na Mszę św. w niedzielę 19 września o godz. 8.30. Po Mszy św. spotkanie braterskie w Klubie 66+.
 15. Spotkanie organizacyjne w sprawie Pierwszej Komunii św. w roku 2022 odbędzie się we wtorek 28 września o 19.00 w naszym kościele. Podczas spotkania będą rozdane deklaracje zgłoszeniowe.
 16. Przy stopniu komunijnym można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego i gazetkę Prolog. Jest również specjalny dodatek do Gościa poświęcony kard. Stefanowi Wyszyńskiemu w cenie 10 zł. Zachęcamy do lektury.
 17. Rozpoczęliśmy sprzątanie budynku parafialnego (nad kaplicą pogrzebową). Dziękujemy wszystkim, którzy w minionym tygodniu tam pracowali.
 18. W przyszłą niedzielę, po Mszach św. będzie można nabyć Kalendarze misyjne Misjonarzy Oblatów na 2022 rok. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na misje prowadzone przez zgromadzenie.
 19. Dyrekcja i cała społeczność Przedszkola nr 22 w Tychach zwraca się z prośbą o oddanie głosu na projekt mieszkańców „Nauka przez zabawę, czyli doposażenie placu zabaw przy Przedszkolu nr 22”. Głos można oddać od 10 do 20 września na stronie internetowej www.razemtychy.pl.

Ogłoszenia - XXIII Niedziela Zwykła
05/09

 1. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby archidiecezji. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 2. Nieszpory niedzielne dziś o godz. 16.30.
 3. Poranny różaniec poprowadzi w tym tygodniu Róża 20.
 4. Seniorów zapraszamy na spotkanie w środę po Mszy św. o godz. 8.00 w Klubie 66+.
 5. Spotkanie grupy młodzieżowej United Young w piątek o godz. 19.00 w Sali św. Maksymiliana.
 6. Odwiedziny chorych i starszych parafian odbędą się w sobotę 11 września. Rozpoczęcie po Mszy św. o godz. 8.00. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej do czwartku włącznie.
 7. Parafialna Wspólnota Apostolstwa Chorych zaprasza na modlitwę w intencji chorych w sobotę 11 września o godz. 17.30. Intencje modlitewne napisane na kartkach można wrzucać do skrzynki umieszczonej przy chrzcielnicy.
 8. Grupa mężczyzn zaprasza na Różaniec ze św. Michałem Archaniołem w sobotę 11 września po wieczornej Mszy św.
 9. Wszystkie grupy parafialne zapraszamy na Mszę św. w środę 15 września. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w Sali św. Maksymiliana.
 10. Pierwsze spotkanie grupy Dzieci Maryi odbędzie się w sobotę 18 września o 9.30 w Sali św. Maksymiliana.
 11. Rodziców zainteresowanych przygotowaniem dziecka do Wczesnej Komunii Świętej prosimy o kontakt z kancelarią parafialną.
 12. Przy stopniu komunijnym można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego i gazetkę Prolog. Jest również specjalny dodatek do Gościa poświęcony kard. Stefanowi Wyszyńskiemu w cenie 10 zł. Zachęcamy do lektury.
 13. Archidiecezjalne Centrum Formacji Pastoralnej serdecznie zaprasza na zajęcia Duchowość dla każdego. To cykl dziesięciu dwugodzinnych spotkań, składających się na syntetyczne wprowadzenie w kwestie związane z życiem duchowym i jego rozwojem. Zajęcia rozpoczną się 12. października (wtorek) o godz. 19.00 w parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego w Tychach. Więcej informacji, szczegółowy program i zapisy: http://duchowosc.centrum.katowice.pl

Ogłoszenia - XXII Niedziela Zwykła
29/08

 1. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na potrzeby archidiecezji. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 2. Nieszpory niedzielne dziś o godz. 16.30.
 3. Poranny różaniec poprowadzi w tym tygodniu Róża 19.
 4. Od środy 1 września po przerwie wakacyjnej wracamy do odprawiania Mszy św. o godz. 6.30. Kościół otwieramy o godz. 5.45.
 5. Kancelaria parafialna czynna jest od poniedziałku do piątku, rano od 8.30 do 9.30, a po południu od 16.00 do 18.00. Prosimy, by zamówione msze potwierdzać z dwu-, trzytygodniowym wyprzedzeniem.
 6. Seniorów zapraszamy na spotkanie w środę po Mszy św. o godz. 8.00 w Klubie 66+.
 7. W tym tygodniu obchodzimy pierwszy czwartek, piątek i pierwszą sobotę miesiąca. Zapraszamy do sakramentów świętych.
 8. W pierwszy czwartek o godz. 17.45 modlitwa w intencji kapłanów, kleryków oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne, prowadzona przez Misję św. Teresy. W pierwszy piątek o godz. 17.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W pierwszą sobotę o 7.15 różaniec i modlitwy do Niepokalanego Serca NMP.
 9. Msza św. dla ministrantów i ich rodziców w pierwszy czwartek o godz. 18.00.
 10. Msza św. młodzieżowa odbędzie się w piątek 3 września o godz. 19.00. Na Mszę zapraszamy także kandydatów do sakramentu bierzmowania, aktualnie będących uczniami klas 1 licealnych.
 11. Pobłogosławienie plecaków i przyborów szkolnych odbędzie się w niedzielę 5 września podczas Mszy o godz. 11.30.
 12. Rodziców zainteresowanych przygotowaniem dziecka do Wczesnej Komunii Świętej prosimy o kontakt z kancelarią parafialną.
 13. Przy stopniu komunijnym można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego
  i gazetkę Prolog. Zachęcamy do lektury.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka parafia św. Krzysztofa, siedziba: Tychy, ul. Wyszyńskiego 1.