Rzymskokatolicka
Parafia św. Krzysztofa
w Tychach

Ogłoszenia

Ogłoszenia - II Niedziela Adwentu
05/12

 1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Przed kościołem dziś zbiórka na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Za tydzień kolekta również na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 2. Informujemy, że w zeszłym tygodniu na pomoc migrantom z granicy polsko-białoruskiej zebraliśmy 2.333,00 zł.
 3. Górnikom, którzy ufundowali figurę św. Barbary do naszego kościoła składamy serdeczne podziękowania.
 4. Zapraszamy na nieszpory niedzielne, które odprawimy dziś o 16.30.
 5. Zapraszamy wszystkich – dorosłych i dzieci – na Msze św. roratnie od poniedziałku do piątku na godz. 6.30.
 6. Poranny różaniec poprowadzi w tym tygodniu Róża 12.
 7. Wspólnota Natanael zaprasza na modlitwę w poniedziałek po Mszy św. wieczornej do Kaplicy Matki Bożej Dobrej Drogi.
 8. W środę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. jak w dni powszednie.
 9. Mężczyzn zapraszamy do modlitwy ze św. Michałem Archaniołem w piątek po wieczornej Mszy św. w Kaplicy Matki Bożej Dobrej Drogi.
 10. Spotkanie grupy młodzieżowej w piątek o godz.19.00 w Sali św. Maksymiliana.
 11. Wspólnota Apostolstwa Chorych zaprasza na modlitwę w intencji chorych w sobotę 11 grudnia o godz. 17.30. Intencje modlitewne napisane na kartkach wrzucamy do skrzynki umieszczonej przy chrzcielnicy. Obok skrzynki umieszczone będą egzemplarze miesięcznika Apostolstwo Chorych, które można pobierać nieodpłatnie.
 12. Przy stopniu komunijnym można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego i gazetkę Prolog. Zachęcamy do lektury.
 13. W zakrystii i kancelarii parafialnej można nabyć opłatki oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Cena dużej świecy 14 zł, małej – 7 zł.
 14. W przyszłą niedzielę będzie można nabyć kalendarze Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego w Katowicach. Kupując je wspieramy naszych kleryków.

Ogłoszenia - I Niedziela Adwentu
28/11

 1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Dziś przy wyjściu z kościoła będzie można złożyć ofiarę na pomoc migrantom na granicy polsko-białoruskiej. Za tydzień kolekta również na potrzeby naszej parafii. Przed kościołem w przyszłą niedzielę zbiórka na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 2. Dziś rozpoczynamy Adwent. Pomocą w przeżywaniu Adwentu są m. in. Msze św. roratnie, na które zapraszamy starszych i młodszych Parafian od poniedziałku do piątku na godz. 6.30.
 3. Zapraszamy na nieszpory niedzielne, które odprawimy dziś o 16.30.
 4. Poranny różaniec poprowadzi w tym tygodniu Róża 11.
 5. Wspólnota Natanael zaprasza na modlitwę w poniedziałek po Mszy św. wieczornej do Kaplicy Matki Bożej Dobrej Drogi.
 6. W tym tygodniu obchodzimy pierwszy czwartek, piątek i pierwszą sobotę miesiąca. Zapraszamy do sakramentów świętych. Aby umożliwić i poprawić komfort spowiedzi osobom chorym i niedosłyszącym w pierwszą sobotę miesiąca od 17.00 do 17.30 będzie możliwość spowiedzi w zamykanym konfesjonale w kaplicy MB Dobrej Drogi.
 7. W czwartek na wieczorną Mszę św. zapraszamy rodziny naszych ministrantów.
 8. W czwartek 2 grudnia o godz. 19.00 odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Katechezy dla Ciebie (lub Katechezy dla dorosłych). Spotkanie odbywa się poprzez aplikację Zoom. Informacje i wszystkie dane potrzebne do udziału w spotkaniu znajdują się na naszej stronie parafialnej.
 9. Mężczyzn zapraszamy do modlitwy ze św. Michałem Archaniołem w piątek po wieczornej Mszy św. w Kaplicy Matki Bożej Dobrej Drogi.
 10. Spotkanie grupy młodzieżowej w piątek o godz.19.00 w Sali św. Maksymiliana.
 11. W pierwszą sobotę miesiąca o 7.15 – różaniec z nabożeństwem do Niepokalanego Serca Maryi. O 8.00 Msza św. za Róże Różańcowe. Po Mszy św. spotkanie formacyjne dla Róż Różańcowych i Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej.
 12. W sobotę 4 grudnia we wspomnienie św. Barbary - patronki górników zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.00, sprawowaną w intencji górników, wszystkich pracowników górnictwa, emerytów górniczych i ich rodzin. Miłosierdziu Bożemu polecać będziemy również zmarłych górników. Podczas Mszy św. poświęcimy figurę św. Barbary, ufundowaną przez górników z naszej parafii. Mszę odprawi ks. prał. Zenon Ryzner – inicjator powstania figury.
 13. Przy stopniu komunijnym można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego
  i gazetkę Prolog. Zachęcamy do lektury.
 14. W zakrystii i kancelarii parafialnej można nabyć opłatki oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Cena dużej świecy 14 zł, małej – 7 zł.
 15. Działacze NSZZ „Solidarność” Zakładu Elektroniki Górniczej Tychy z 1981 r. zapraszają wszystkich mieszkańców Tychów, a zwłaszcza byłych pracowników ZEG-u, na Mszę św. 4 grudnia o godz. 11.00 do kościoła św. Marii Magdaleny w Tychach.

Ogłoszenia - Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
21/11

 1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 2. Informujemy, że w zbiórce na fundację papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie zebraliśmy 3.085,00 zł.
 3. Dziś obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla. Kto odmówi pobożnie Akt poświęcenia rodziny ludzkiej Chrystusowi Królowi i spełni pozostałe warunki odpustu – może zyskać dziś odpust zupełny.
 4. Zapraszamy na nieszpory niedzielne, które odprawimy dziś o 16.30.
 5. Poranny różaniec poprowadzi w tym tygodniu Róża 10.
 6. Wspólnota Natanael zaprasza na modlitwę w poniedziałek po Mszy św. wieczornej do Kaplicy Matki Bożej Dobrej Drogi.
 7. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w czwartek 25 listopada o godz. 19.00 w kościele.
 8. Spotkanie grupy młodzieżowej w piątek o godz. 19.00 w Sali św. Maksymiliana.
 9. Mężczyzn zapraszamy do modlitwy ze św. Michałem Archaniołem w piątek po wieczornej Mszy św. w Kaplicy Matki Bożej Dobrej Drogi.
 10. Przy stopniu komunijnym można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego
  i gazetkę Prolog. Zachęcamy do lektury.
 11. W kancelarii parafialnej można nabyć opłatki oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Cena dużej świecy 14 zł, małej – 7 zł.
 12. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. I Niedziela Adwentu obchodzona jest jako Niedziela Trzeźwości. Chętni mogą wpisywać się do Parafialnej Księgi Abstynencji. W okresie Adwentu zapraszamy dzieci, rodziców i pozostałych dorosłych na Msze św. roratnie, które będziemy odprawiać od poniedziałku do piątku o godz. 6.30.

Ogłoszenia - XXXIII Niedziela Zwykła
14/11

 1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Dziś przed kościołem będzie można wesprzeć Papieską Fundację Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Za tydzień kolekta na potrzeby archidiecezji. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 2. Dziś w kościele obchodzimy Światowy Dzień Ubogich. Pamiętamy w modlitwie o wszystkich potrzebujących.
 3. Zapraszamy na nieszpory niedzielne, które odprawimy dziś o 16.30.
 4. Poranny różaniec poprowadzi w tym tygodniu Róża 9.
 5. Wspólnota Natanael zaprasza na modlitwę w poniedziałek po Mszy św. wieczornej do Kaplicy Matki Bożej Dobrej Drogi.
 6. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych we wtorek o godz. 19.00 w kościele. W niedzielę o godz. 11.30 zostaną poświęcone „Skarbce” dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.
 7. Msza św. w intencji wszystkich wspólnot parafialnych w środę o godz. 18.00. Po Mszy św. - spotkanie formacyjne.
 8. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w czwartek o godz. 19.00 w kościele.
 9. Kolejne spotkanie w ramach Katechezy dla Ciebie (lub Katechezy dla dorosłych) odbędzie się w czwartek o godz. 19.00. Spotkanie odbywa się za pośrednictwem aplikacji Zoom. Dane do najbliższego spotkania pojawią się wkrótce na stronie internetowej naszej parafii.
 10. Spotkanie grupy młodzieżowej w piątek o godz.19.00 w Sali św. Maksymiliana.
 11. Na tablicy informacyjnej przed kościołem i na parafialnej stronie internetowej pojawiły się informacje praktyczne dla wszystkich, którzy chcą udać się na beatyfikację Sługi Bożego ks. Jana Machy do Katedry w Katowicach.
 12. W przyszłą niedzielę 15 minut przed każdą Mszą św. przed południem będzie można posłuchać historii o bł. Janie Masze.
 13. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 11.30 zapraszamy ministrantów i ich rodziców z okazji ich patronalnego święta.
 14. Przy stopniu komunijnym można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego i gazetkę Prolog. Jest też do kupienia Gość Extra w cenie 10 zł poświęcony bł. ks. Janowi Masze. Zachęcamy do lektury.
 15. Rodzina św. Franciszka zaprasza wszystkich członków i sympatyków św. Franciszka na Mszę św. w niedzielę 21 listopada o godz. 8.30. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie braterskie w Klubie 66+.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka parafia św. Krzysztofa, siedziba: Tychy, ul. Wyszyńskiego 1.