Rzymskokatolicka
Parafia św. Krzysztofa
w Tychach

Ogłoszenia

26 Niedziela Zwykła
01/10

 1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 2. Rozpoczynamy miesiąc październik związany z tradycją wspólnej modlitwy różańcowej. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w dni powszednie od poniedziałku do soboty o godz. 17.15, a w niedziele - o godz. 16.15. Grupy parafialne, które chciałyby jeszcze zapisać się na prowadzenie różańca, mogą to uczynić w zakrystii.
 3. Poranny różaniec poprowadzi w tym tygodniu Róża 4.
 4. W poniedziałki października Wspólnota Natanael włącza się w prowadzenie wspólnej modlitwy różańcowej o godz. 17.15 z rozważaniami - zamiast spotkań po Mszy św. wieczornej.
 5. W środę, 4 października, po Mszy św. o godz. 18.00, w Klubie 66+ kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego.
 6. Katecheza dla dorosłych w czwartek o godz. 18.45. Spotkanie odbywa się za pomocą aplikacji Zoom. Informacje potrzebne do udziału w spotkaniu znajdują się na stronie internetowej naszej parafii.
 7. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i pierwszą sobotę miesiąca. W pierwszy czwartek o godz. 18.00 Msza św. w intencji ministrantów, lektorów, szafarzy i pozostałych członków służby liturgicznej oraz służby kościelnej wraz z rodzinami. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na różaniec o godz. 7.15, a następnie na Mszę św. o godz. 8.00 sprawowaną w intencji Jasnogórskiej Rodziny Róż Różańcowych oraz Róż Różańcowych Rodziców modlących się za dzieci. Po Mszy św. konferencja w kaplicy MB Dobrej Drogi.
 8. W pierwszą sobotę miesiąca okazja do spowiedzi dla osób chorych, starszych i słabo słyszących w zamykanym konfesjonale w kaplicy MB Dobrej Drogi od godz. 17.00.
 9. Młodzież naszej parafii zaprasza do wspólnej adoracji w intencji misji świętych naszej parafii w piątek, 6 października, o 19.00.
 10. Wszystkie dzieci zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Róża dla Maryi”. Szczegóły konkursu w naszych bocznych gablotach.
 11. Przy stopniu komunijnym można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego oraz gazetkę parafialną Ukazał się również kolejny Gość Extra poświęcony Maryi w cenie 14 zł.
 12. W ubiegłą niedzielę w zbiórce Caritas na pomoc dla Maroka i Libii zebraliśmy 5.937 zł, natomiast w akcji „Pączek dla Afryki” zebraliśmy 2.710 zł. Serdecznie dziękujemy za Waszą ofiarność.
 13. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy misje parafialne. Już dziś serdecznie zapraszamy do udziału we Mszach świętych, nabożeństwach oraz naukach stanowych, które poprowadzą Księża Pallotyni. Szczegółowy program dostępny jest na folderach oraz ulotkach wyłożonych z tyłu kościoła. Prosimy by zabrać je i przekazać także swoim sąsiadom i znajomym. Podczas wieczornych Mszy oraz nauk będzie zapewniona opieka dla dzieci w Klubie 66+ (poniedziałek, wtorek, środa).
 14. W tym tygodniu odbyły się pogrzeby następujących osób: Pawła Falla i Franciszki Błaszkiewicz. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

25 Niedziela Zwykła
24/09

 1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 2. Poranny różaniec poprowadzi w tym tygodniu Róża 3.
 3. Wspólnota Natanael zaprasza na konferencję formacyjną i modlitwę w poniedziałek po wieczornej Mszy św. do kaplicy Matki Bożej Dobrej Drogi.
 4. Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do wczesnej oraz pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w czwartek, 28 września, o godz. 19.00 w kościele.
 5. Specjalne spotkanie Rady Parafialnej poświęcone Misjom Parafialnym w czwartek o godz. 19.00 w Klubie 66+.
 6. Przy stopniu komunijnym można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego oraz gazetkę parafialną
 7. Przy głównym wyjściu z kościoła i w kaplicy MB Dobrej Drogi młodzież United Young przygotowuje dla nas karteczki z Bożym Słowem (koszyczek). Zachęcamy do zabierania i modlitwy wylosowanymi fragmentami.
 8. Parafia św. Benedykta zaprasza na „Wieczory liturgiczne” – cykl spotkań, podczas których przewidziana jest katecheza liturgiczna oraz wspólna modlitwa Liturgią Godzin. Pierwsze spotkanie w czwartek, 28 września, o godz. 19.15.
 9. W piątek, 29 września, Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea zaprasza na pierwszy w nowym roku szkolnym „Wieczór Chwały” – nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie, odprawiane w duchu nowej ewangelizacji, z okazją do spowiedzi świętej. Rozpoczęcie o godz. 19.30 w kościele św. Marii Magdaleny.
 10. Wyjazd Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej na odpust do Częstochowy odbędzie się w niedzielę, 1 października, o godz. 7.00 spod kościoła.
 11. W tym tygodniu odbyły się pogrzeby następujących osób: Stanisława Lasek, Stefana Ciapka, Krzysztofa Natkańskiego i Jacka Kurzawy. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

24 Niedziela Zwykła
17/09

 1. Kolekta dzisiejsza i w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 2. Poranny różaniec poprowadzi w tym tygodniu Róża 2.
 3. Wspólnota Natanael zaprasza na konferencję formacyjną i modlitwę
  w poniedziałek po wieczornej Mszy św. do kaplicy Matki Bożej Dobrej Drogi.
 4. We wtorek 19 września o godz. 17.00 w Klubie 66+ odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców, którzy chcą, by ich dziecko w tym roku przystąpiło do wczesnej Komunii św.
 5. We wtorek zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Szkaplerznej o godz. 17.30, następnie na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji Bractwa Szkaplerznego. Po Mszy św. krótka konferencja w kaplicy MB Dobrej Drogi.
 6. W środę 20 września po Mszy o godz. 18.00 w Klubie 66+ kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego.
 7. Katecheza dla dorosłych w czwartek o godz. 18.45. Spotkanie odbywa się za pomocą aplikacji Zoom. Informacje potrzebne do udziału w spotkaniu znajdują się na stronie internetowej naszej parafii.
 8. Przy stopniu komunijnym można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego oraz gazetkę parafialną
 9. Tyski Chór Gospel „God’s Property” zaprasza na koncert, który odbędzie się
  24 września po Mszy św. o godz. 12.00 w kościele św. Jana Chrzciciela w Tychach. Szczegóły na plakacie z tyłu kościoła.
 10. W tym tygodniu odbyły się pogrzeby następujących osób: Małgorzaty Adamus, Bronisława Kozyry, Krystyny Kik i Bolesława Golonki.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka parafia św. Krzysztofa, siedziba: Tychy, ul. Wyszyńskiego 1.