Rzymskokatolicka
Parafia św. Krzysztofa
w Tychach

Ogłoszenia

Ogłoszenia - 6 Niedziela Zwykła
16/02

 1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji, na utrzymanie, remont i działalność domów rekolekcyjnych. Następna kolekta przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 2. Nieszpory niedzielne dziś (w niedzielę) o godz. 16.30.
 3. Poranny różaniec w tym tygodniu poprowadzi Róża 2.
 4. Wspólnota Natanael zaprasza na modlitwę uwielbienia w poniedziałek o godz. 18.45 w kaplicy MB Dobrej Drogi.
 5. Krąg Biblijny w środę po Mszy św. wieczornej w salce przy zakrystii.
 6. Spotkanie dla osób, które uczestniczyły w kursie Alfa dla dorosłych i wszystkich chętnych zainteresowanych pogłębieniem swojej wiary w czwartek 20 lutego po Mszy św. wieczornej w Klubie 66+.
 7. W piątek o godz. 17.30 modlitwa i koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji rodzin rozbitych i przeżywających trudności.
 8. Nabożeństwo do św. Rity w sobotę o godz. 17.30. Prośby można składać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
 9. Spotkanie Dzieci Maryi odbędzie się w sobotę 22 lutego o godz. 9.00.
 10. Informujemy, że istnieje możliwość odprawienia Mszy św. w domu chorego. Chętnych prosimy o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej.
 11. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i naszej gazetki Prolog. W Gościu min. o książce Papieża Franciszka na temat św. Jana Pawła II i o seniorach, którzy są bogactwem Kościoła.

Ogłoszenia - 5 Niedziela Zwykła
09/02

 1. Dzisiejsza kolekta specjalna przeznaczona jest na inwestycje parafialne. Za tydzień kolekta na potrzeby archidiecezji. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 2. Nieszpory niedzielne dziś (w niedzielę) o godz. 16.30.
 3. Poranny różaniec w tym tygodniu poprowadzi Róża 1.
 4. Wspólnota Natanael zaprasza w poniedziałek o godz. 18.00 na Mszę św. w intencjach Wspólnoty. Po Mszy św. wspólna modlitwa w kaplicy MB Dobrej Drogi.
 5. We wtorek obchodzimy wspomnienie Matki Bożej z Lourdes - Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy na godz. 9.00 na Mszę św. w intencji chorych. Naszą modlitwą pragniemy szczególnie objąć chorych naszej parafii. W trakcie Mszy św. zostanie udzielony sakrament Namaszczenia Chorych, a po Mszy – indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
 6. Adiutor Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej informuje, że wyjazd na Mszę św. i Apel Jasnogórski do Częstochowy nastąpi w środę 12 lutego o godz. 17.30 z parkingu przy naszym kościele.
 7. Msza Św. ku czci MB Fatimskiej w intencji Róż 2 i 3 w czwartek o godz. 18.00 będzie poprzedzona rozważaniem różańca o godz. 17.15.
 8. Nauki przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w piątek o godz. 19.00 w kościele.
 9. Rodzina św. Franciszka zaprasza wszystkich członków i sympatyków na Mszę św. w niedzielę 16 lutego o godz. 8.30. Po Mszy św. uczczenie relikwii św. Franciszka i modlitwa brewiarzowa.
 10. Spotkanie osób, które przyjmą relikwie św. Rafała odbędzie się 27 lutego o godz. 17.30 w Sali św. Maksymiliana.
 11. Informujemy, że istnieje możliwość odprawienia Mszy św. w domu chorego. Chętnych prosimy o zgłaszanie się w kancelarii parafialnej.
 12. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego i naszej parafialnej gazetki Prolog. W Gościu artykuł na temat mszy gregoriańskich oraz o tym, że przeszłość rządzi światem, czyli o tzw. „polityce historycznej”.

Ogłoszenia - Święto Ofiarowania Pańskiego
02/02

 1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne. W przyszłą niedzielę kolekta specjalna na inwestycje w naszym kościele. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 2. Nieszpory niedzielne dziś (w niedzielę) o godz. 16.30.
 3. Poranny różaniec w tym tygodniu poprowadzi Róża 21.
 4. Wspólnota Natanael zaprasza w poniedziałek na godz. 18.45 do kaplicy na wspólną modlitwę.
 5. W poniedziałek wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika. Po Mszach św. - błogosławieństwo św. Błażeja.
 6. W środę wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy - błogosławieństwo chleba i wody po każdej Mszy św.
 7. Bezpłatne porady prawne w każdą środę o godz.17.00 w salce obok kancelarii.
 8. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Zapraszamy do sakramentów świętych. Spowiedź rano pól godziny przed każdą Mszą św., wieczorem od 17.00.
 9. Osoby, które uczestniczyły w Kursie Alfa dla dorosłych oraz wszystkich zainteresowanych pogłębieniem swojej wiary, zapraszamy na spotkanie w czwartek o godz. 18.45 do Klubu 66+. Temat spotkania: Jak Bóg działa w Sakramentach Kościoła?
 10. Msza św. szkolna z poświęceniem świec komunijnych w piątek 7 lutego o 16.30. Zapraszamy wszystkie dzieci, nie tylko przygotowujące się do I Komunii.
 11. W sobotę 8 lutego odbędzie się Kolęda dodatkowa. Osoby, które zgłosiły się na kolędę dodatkową, a w międzyczasie przyjęły już kolędę, proszone są o zgłoszenie tego faktu w kancelarii parafialnej.
 12. Nasza parafianka – p. Cecylia prosiła o przekazanie za pośrednictwem ogłoszeń parafialnych podziękowań za pomoc fizyczną i finansową, okazaną jej po pożarze mieszkania. P. Cecylia dziękuje szczególnie elektrykom parafialnym, służbie kościelnej, Rodzinie Różańcowej i wszystkim indywidualnym osobom, które wsparły ją w trudnej sytuacji, w jakiej się znalazła.
 13. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego i naszej gazetki parafialnej Prolog. W Gościu min. artykuł o Chiarze Lubich, założycielce Ruchu Focolari.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka parafia św. Krzysztofa, siedziba: Tychy, ul. Wyszyńskiego 1.