Rzymskokatolicka
Parafia św. Krzysztofa
w Tychach

Ogłoszenia

Ogłoszenia - XXVI Niedziela Zwykła
27/09

 1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę kolekta na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 2. Prosimy, aby na terenie kościoła i pomieszczeń parafialnych nadal zachowywać środki ostrożności przewidziane na czas epidemii (m. in. dezynfekcja rąk przed wejściem do kościoła, maseczki, dystans, Komunia św. na rękę).
 3. Poranny różaniec poprowadzi w tym tygodniu Róża 13.
 4. Bierzmowanie dla młodzieży, która ukończyła już roczną formację przygotowującą do przyjęcia tego sakramentu, odbędzie się we wtorek o godz. 18.00. Próba przed bierzmowaniem w poniedziałek o godz. 19.00 w kościele.
 5. W czwartek rozpoczynamy miesiąc październik, związany szczególnie z modlitwą różańcową. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które odprawiamy w dni powszednie o godz. 17.15, a w niedziele o 16.15.
 6. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i pierwszą sobotę miesiąca. Zapraszamy do sakramentów świętych.
 7. Uczniów klas 8, którzy pragną przystąpić do sakramentu bierzmowania w 2021 roku oraz ich rodziców zapraszamy na spotkanie w czwartek 1 października o godz. 19.00 w kościele. Na spotkanie kandydaci przynoszą podpisane deklaracje, które wcześniej otrzymali od swoich katechetów.
 8. Absolwentów Kursu Alfa i wszystkich chętnych zapraszamy na kolejne spotkanie grupy Katecheza dla Ciebie, które odbędzie się w czwartek 1 października o godz. 19.00. Spotkanie będzie nadal odbywało się za pośrednictwem aplikacji Zoom. Dane potrzebne do udziału w spotkaniu znajdują się na parafialnej stronie internetowej.
 9. Zapraszamy do służby ministranckiej w naszym kościele. Ministrantami mogą zostać chłopcy z klas 3 szkoły podstawowej i starsi. Spotkanie dla zainteresowanych w sobotę o godz. 9.30 w zakrystii.
 10. Rodziny naszych ministrantów zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w sobotę 3 października.
 11. Wspólnota Natanael zaprasza na modlitwę w przyszły poniedziałek (5 października) po Mszy św. wieczornej.
 12. Spotkanie organizacyjne w sprawie Pierwszej Komunii Św. w roku 2021 odbędzie się 6 października (wtorek) o godz. 19.00 w naszym kościele. Podczas spotkania będą składane deklaracje zgłoszeniowe. Obecność zainteresowanych jest obowiązkowa.
 13. Wyjazd do Częstochowy na rekolekcje Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej nastąpi w środę 30 września o godz. 16.00 z parkingu przy kościele. Wyjazd na odpust MB Różańcowej - w niedzielę 4 października o godz. 7.00 również z parkingu przy kościele.
 14. Prosimy, aby - szczególnie w czasie epidemii - nie przynosić do kościoła starych gazet i książek.
 15. Przy stopniu komunijnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego i gazetki Prolog.

Ogłoszenia - XXV Niedziela Zwykła
20/09

 1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UŚ. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 2. Prosimy, aby na terenie kościoła i pomieszczeń parafialnych nadal zachowywać środki ostrożności przewidziane na czas epidemii (m. in. dezynfekcja rąk przed wejściem do kościoła, maseczki, dystans, Komunia św. na rękę).
 3. Poranny różaniec poprowadzi w tym tygodniu Róża 12.
 4. Wspólnota Natanael zaprasza do kaplicy na wspólną modlitwę w poniedziałek, po Mszy św. wieczornej.
 5. W środę 23 września po Mszy św. wieczornej w kaplicy Matki Bożej Dobrej Drogi odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego. Spotkania są otwarte, zapraszamy wszystkich chętnych.
 6. Zbliża się miesiąc październik, związany szczególnie z modlitwą różańcową. Zapraszamy grupy parafialne, aby zapisywały się w zakrystii na liście chętnych do prowadzenia różańca.
 7. Wspólnota Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa przy parafii św. Krzysztofa zaprasza na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu dnia 28 września – rozpoczęcie Mszą św. o godz. 8.00, zakończenie Mszą o godz. 18.00. Będziemy modlić się w intencji wynagrodzenia za grzechy osobiste i społeczne, w intencji Ojczyzny i rządzących, o dokonanie Intronizacji NSPJ w Polsce i o pokój dla świata.
 8. Prosimy, aby - szczególnie w czasie epidemii - nie przynosić do kościoła starych gazet i książek.
 9. Przy stopniu komunijnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego i gazetki Prolog.

Ogłoszenia - XXIV Niedziela Zwykła
13/09

 1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę kolekta również na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 2. Po mszy św. o godz. 11.30 przed kościołem zbiórka na Polaków na Ukrainie (Powiat Samborski).
 3. Prosimy, aby na terenie kościoła i pomieszczeń parafialnych nadal zachowywać środki ostrożności przewidziane na czas epidemii (m. in. dezynfekcja rąk przed wejściem do kościoła, maseczki, dystans, Komunia św. na rękę).
 4. Nieszpory niedzielne dziś o godz. 16.30.
 5. Poranny różaniec poprowadzi w tym tygodniu Róża 11.
 6. Wspólnota Natanael zaprasza do kaplicy na wspólną modlitwę w poniedziałek, po Mszy św. wieczornej.
 7. Wyjazd pielgrzymów do Częstochowy nastąpi w dniu 16 września o godz. 17.00 z parkingu przy kościele.
 8. Pierwsze powakacyjne spotkanie grupy Katecheza dla Ciebie odbędzie się w czwartek 17 września o godz. 19.00. Spotkanie będzie nadal odbywało się za pośrednictwem aplikacji Zoom. Dane potrzebne do udziału w spotkaniu znajdą się wkrótce na parafialnej stronie internetowej. Zapraszamy wszystkich absolwentów Kursu Alfa oraz wszystkich chętnych.
 9. Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji rodzin rozbitych i przeżywających trudności w piątek (18 września) o godz. 17.45
 10. Rodzina św. Franciszka zaprasza wszystkich członków i sympatyków św. Franciszka na Mszę św. w niedzielę 20 września na godz. 8.30.
 11. W przyszłą niedzielę wyjątkowo o godz. 14.30 - Msza św. z udzieleniem sakramentu chrztu świętego oraz w intencji rocznych dzieci. Nauki przed chrztem w piątek 18 września o 19.00 w kościele.
 12. Rodzice, którzy pragną, aby ich dziecko przystąpiło do Wczesnej Komunii Świętej w roku szkolnym 2020/21 proszeni są o kontakt z kancelarią parafialną.
 13. Prosimy, aby - szczególnie w czasie epidemii - nie przynosić do kościoła starych gazet i książek.
 14. Przy stopniu komunijnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego i gazetki Prolog.

Ogłoszenia - XXIII Niedziela Zwykła
06/09

 1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 2. Prosimy, aby na terenie kościoła i pomieszczeń parafialnych nadal zachowywać środki ostrożności przewidziane na czas epidemii (m. in. dezynfekcja rąk przed wejściem do kościoła, maseczki, dystans, Komunia św. na rękę).
 3. Nieszpory niedzielne dziś o godz. 16.30.
 4. Poranny różaniec poprowadzi w tym tygodniu Róża 10.
 5. Wspólnota Natanael zaprasza w poniedziałek (7.09) po Mszy św. wieczornej do kaplicy na modlitwę uwielbienia.
 6. Krąg Biblijny w środę (9.09) o godz. 18.45 w kaplicy Matki Bożej Dobrej Drogi. Spotkania Kręgu Biblijnego będą się odbywały w każdą drugą i czwartą środę miesiąca o godz. 18.45 (po Mszy wieczornej).
 7. Spotkanie modlitewno-formacyjne Bractwa Szkaplerza Świętego odbędzie się w czwartek (10.09) o godz. 16.30 w Sali św. Maksymiliana.
 8. W piątek (11.09) o godz. 7.45 i 17.45 Wspólnota Apostolstwa Chorych zaprasza na modlitwę w intencji chorych.
 9. Rodzice, którzy pragną, aby ich dziecko przystąpiło do Wczesnej Komunii Świętej w roku szkolnym 2020/21 proszeni są o kontakt z kancelarią parafialną.
 10. Zapraszamy na pielgrzymkę 22 września 2020 r. (wtorek) do Krakowa - kościół Augustianów, św. Rita, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, Tyniec. Zapisy w zakrystii we wtorki, koszt 35 zł.
 11. Uczniowie, którzy przed wakacjami mieli przyjąć sakrament bierzmowania, przyjmą go 29 września (we wtorek) o godz. 18:00. Najbliższe spotkanie młodzieży przed bierzmowaniem (którzy od września będą uczniami klas pierwszych szkół ponadpodstawowych) odbędzie się w czwartek 10 września o godz. 18:45 w kościele. Spotkania formacyjne dla kandydatów przed bierzmowaniem uczących się w nowym roku szkolnym w klasach 8 szkół podstawowych rozpoczną się w październiku. Odbywać się one będą również w czwartki, po Mszach wieczornych w kościele.
 12. Przy stopniu komunijnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego i gazetki Prolog.

Ogłoszenia - XXII Niedziela Zwykła
30/08

 1. Serdecznie witamy ks. Andrzeja Ledwina, który wczoraj rozpoczął pracę duszpasterską w naszej parafii. Życzymy mu owocnej posługi u św. Krzysztofa. Ks. Adrianowi dziękujemy za posługę w naszej wspólnocie. 
 2. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby archidiecezji. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 3. Prosimy, aby na terenie kościoła i pomieszczeń parafialnych nadal zachowywać środki ostrożności przewidziane na czas epidemii (m. in. dezynfekcja rąk przed wejściem do kościoła, maseczki, dystans, Komunia św. na rękę).
 4. Nieszpory niedzielne dziś o godz. 16.30.
 5. Poranny różaniec poprowadzi w tym tygodniu Róża 9.
 6. Od wtorku 1 września powracamy w dni powszednie do odprawiania Mszy św. o godz. 6.30.
 7. Kancelaria parafialna czynna w dni powszednie rano od 8.30 do 9.30, po południu od 16.00 do 18.00. Prosimy, by zamówione intencje mszalne potwierdzać z dwu-, trzytygodniowym wyprzedzeniem.
 8. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy do sakramentów świętych.
 9. W pierwszy czwartek Misja św. Teresy zaprasza o godz. 17.45 na modlitwę w intencji kapłanów, kleryków oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W pierwszy piątek o 17.30 – nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 10. Rodzice, którzy pragną, aby ich dziecko przystąpiło do Wczesnej Komunii Świętej w roku szkolnym 2020/21 proszeni są o kontakt z kancelarią parafialną.
 11. Zarząd Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej przy Parafii św. Krzysztofa w dniu 16 września organizuje pielgrzymkę autokarową do Częstochowy. W programie m. in. Msza św. w kaplicy MB Różańcowej i udział w Apelu Jasnogórskim. Wyjazd spod naszego kościoła o godz. 17.00. Koszt 30 zł. Zapisy do 31 sierpnia u p. Jana Pyraka w kościele rano.
 12. Przy stopniu komunijnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego i gazetki Prolog.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka parafia św. Krzysztofa, siedziba: Tychy, ul. Wyszyńskiego 1.